Zowel voor KC sporthorses als voor KC stallions is branding prioriteit. In deze tijd is het belangrijk om actief een marketing strategie uit te werken en het onderscheid te maken met de anderen.
DE VRAAG
Branding zowel op wedstrijd als thuis
Branding is belangrijk ten huize Cox-Skollerud. Op verschillende wedstrijden in Europa wil Karel een hindernis in de piste. Maar ook thuis moet er uniformiteit komen. Het staat mooi strak op alle video’s en straalt klasse uit in de piste.
Voor de wedstrijden wordt er gekozen voor een budgetvriendelijke staander met een enkelvoudige plaat die in een aluminium frame schuift. Deze zijn 100 cm breed zodat het logo groot genoeg staat.
De staanders voor thuis worden bewust iets lager en ook smaller gehouden. Zo kunnen ze makkelijk indoor en outdoor gebruikt worden. Bovendien zijn ze zo licht en makkelijk hanteerbaar voor dagelijks gebruik.
Wij werken al jaren samen met Top Jumps en zijn zeer blij met de kwaliteit van hun sprongen en het serviceniveau dat we elk jaar opnieuw mogen ervaren.
De sprongen zijn prachtig gemaakt en tillen ons event naar een hoger niveau. Het team van Top Jumps is professioneel, behulpzaam, deskundig en neemt de tijd om onze behoeften te begrijpen. In overleg bezorgen ze de gevraagde hoeveelheden en de juiste looks. Afspraken wat leveringen en ophalen betreffen worden correct nageleefd, alles wordt netjes verpakt en zelfs voorbereid voor elke piste afzonderlijk. Wij kunnen Top Jumps alleen maar ten zeerste aanbevelen aan iedereen die behoefte heeft aan een mooi parcours. Hun producten en service zijn echt top!
_____
Gunter Van Lent
Voorzitter Jumping Mechelen, België
Een mooie hindernis voor uw merk.
Samen creëren we de beste uitstraling. Neem contact en laat ons u begeleiden met onze expertise.